Kontaktní formulář

Ubytování Víceměřice


UBYTOVÁNÍ VE VÍCEMĚŘICÍCH JE DO LISTOPADU 2016 MIMO PROVOZ.

Pro ubytování můžete využít náš nový penzion Na Pinduli v 2 km vzdálených Nezamyslicích.
Více zde >


Mezi naše další služby, které bychom Vám nabídli patří poskytování ubytování. K tomuto účelu slouží podkrovní prostory v rekonstruovaném areálu sídla firmy v obci Víceměřice.

Nabízíme 5 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj má skříně, stůl a židle. K dispozici je vybavená kuchyně. Veškeré zařízení může být využíváno neomezeně, vše je zahrnuto v ceně, která činí 390 Kč za noc.

Naše zařízení je vhodné jak pro ubytování aktivních rodin pěstujících turistiku, tak i pro ubytování řidičů a pracovníků.

Kvalitní stravování je možné v nedalekých obcích Němčice nad Hanou, Nezamyslice a Vrchoslavice.

Okolí a turistika

Mikroregion Němčicko nabízí v dosahu cyklostezky a krásné okolí. Dobrým tipem pro Vás je cyklotrasa Střední Morava č. 5084, která je součástí cyklostezky Víceměřice - Nezamyslice - Tištín - Prasklice - Pavlovice u Kojetína - Vitčice - Měrovice s návazností směrem na Kojetín.

Z Víceměřic je to nedaleko do 15 km vzdáleného Prostějova a Kroměříže. Kroměříž je zapsán v UNESCO - najdete tam krásný zámek a Podzámeckou a Květnou zahradu.

V sousední obci Nezamyslice se nachází sportovní areál (koupaliště, plážový volejbal) s krásnou restaurací s venkovním posezením.

Dopravní dostupnost

Vlakové nádraží v Nezamyslicích je 2 km a autobusová zastávka směr Brno - Kroměříž je 3 km.

Vzdálenost sídla firmy je 5 km od sjezdu z nového úseku dálnice D1 exit Mořice.